lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Младост - КК Беовук 72
(51880) 06.12.2017
Пионири/Квалитетна лига
КК Младост
96
КК Беовук 72
76
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
06.12.2017
20:00:00
МОЦ Змај
Душан Марчетић, Петар Милановић. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5