lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Црвена Звезда МТС - КК Сава
(51902) 24.12.2017
Пионири/Квалитетна лига
КК Црвена Звезда МТС
71
КК Сава
75
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.12.2017
14:15:00
Баскет Цитy
Немања Ковачевић, Данило Петковић. Делегат: Михајло Костић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5