lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Партизан НИС - КК Земун Фитофармација
(51929) 11.02.2018
Пионири/Квалитетна лига
КК Партизан НИС
59
КК Земун Фитофармација
53
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
11.02.2018
12:10:00
20. Октобар
Милан Костић, Милош Прица. Делегат: Јелена Поповић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5