lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Рас
(51934) 18.02.2018
Пионири/Квалитетна лига
КК Визура
93
КК Рас
79
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.02.2018
18:00:00
Хала Визура Спорт
Петар Крал, Павле Шипка. Делегат: Зоран Ружић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5