lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   ШКК Звездара - КК Абба (Барич)
(52016) 03.12.2017
Јуниори/Квалитетна лига
ШКК Звездара
69
КК Абба (Барич)
66
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
03.12.2017
16:20:00
Павле Савић
Никола Свркота, Немања Влаховић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5