lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Земун Фитофармација
(52065) 22.02.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК Визура
69
КК Земун Фитофармација
79
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
22.02.2018
16:30:00
Хала Визура Спорт
Душан Марчетић, Павле Шипка. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5