lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Слодес - КК Жарково
(52066) 17.02.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК Слодес
68
КК Жарково
58
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
17.02.2018
11:00:00
Хала Слодес
Немања Влаховић, Саша Крсмановић. Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5