lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Слодес - КК Баск
(52110) 15.04.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК Слодес
66
КК Баск
48
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
15.04.2018
14:00:00
Хала Слодес
Марко Шошкић, Немања Кривокућа. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5