lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Ас Баскет - КК Младост
(52200) 18.02.2018
Кадети/Квалитетна лига
КК Ас Баскет
67
КК Младост
52
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.02.2018
13:15:00
Кнегиња Милица
Александар Савић, Данило Петковић. Делегат: Зоран Ружић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5