lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Регионална лига   >   КК Витез - КК Баново Брдо
(52491) 19.04.2018
Јуниори/Регионална лига
КК Витез
69
КК Баново Брдо
64
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
19.04.2018
21:40:00
Краљ Александар И
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5