lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Регионална лига   >   КК Сопот - КК Баск 2
(52622) 31.03.2018
Јуниори/Регионална лига
КК Сопот
20
КК Баск 2
0
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
31.03.2018
12:40:00
Јелица Миловановић (Сопот)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5