lat|eng
Насловна   >   Пионири/Регионална лига   >   КК Рас 5 - КК Абба (Барич)
(54197) 03.12.2017
Пионири/Регионална лига
КК Рас 5
45
КК Абба (Барич)
48
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
03.12.2017
09:30:00
Спортски центар Раковица
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5