lat|eng
Насловна   >   Пионири/Регионална лига   >   КК Ас Баскет 2 - КК Церак 5
(54517) 02.12.2017
Пионири/Регионална лига
КК Ас Баскет 2
41
КК Церак 5
61
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
02.12.2017
13:15:00
Кнегиња Милица
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5