lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Слодес - КК Церак
(55572) 14.03.2018
Омладинци/Регионална лига
КК Слодес
84
КК Церак
51
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.03.2018
14:00:00
Хала Слодес
Слободан Стефановић, Лука Максимовић. Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5