lat|eng
Насловна   >   Сениори/3.МРЛ Центар   >   КК Мондо Баскет - КК Флеш
(56508) 20.05.2018
Сениори/3.МРЛ Центар
КК Мондо Баскет
76
КК Флеш
77
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
20.05.2018
16:20:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Александар Јовановски, Немања Гојовић. Делегат: Олга Шарбајић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5