lat|eng
Насловна   >   Сениори/3.МРЛ Центар   >   КК Флеш - КК Ас Баскет
(56510) 29.05.2018
Сениори/3.МРЛ Центар
КК Флеш
69
КК Ас Баскет
63
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
29.05.2018
21:20:00
Бора Станковић
Марија Ћирић, Никола Илић. Делегат: Милан Раденковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5