lat|eng
Насловна   >   Сениори/3.МРЛ Центар   >   КК ИБЦ - КК Чубура
(56517) 12.05.2018
Сениори/3.МРЛ Центар
КК ИБЦ
43
КК Чубура
84
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
12.05.2018
13:20:00
Вељко Дугошевић
Марија Ћирић, Антоније Луковић. Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5