lat|eng
Насловна   >   Сениори/3.МРЛ Центар   >   КК Чубура - КК Шампион БГД
(56527) 11.06.2018
Сениори/3.МРЛ Центар
КК Чубура
89
КК Шампион БГД
56
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
11.06.2018
21:20:00
Спортски центар Врачар
Александар Петровић, Никола Ристић. Делегат: Љубомир Милетијев

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5