lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/Финални турнир   >   ЖКК Гирл Баскет - ККЖ Црвена Звезда Комбанк 2
(56530) 26.05.2018
Кадеткиње/Финални турнир
ЖКК Гирл Баскет
37
ККЖ Црвена Звезда Комбанк 2
39
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
26.05.2018
14:20:00
Бранко Ћопић
Немања Ковачевић, Немања Илић. Делегат: Ненад Радосављевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5