lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/Финални турнир   >   ЖКК Арт Баскет 2 - ККЖ Црвена Звезда Комбанк 2
(56532) 27.05.2018
Кадеткиње/Финални турнир
ЖКК Арт Баскет 2
30
ККЖ Црвена Звезда Комбанк 2
39
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
27.05.2018
14:20:00
Бранко Ћопић
Марко Шошкић, Павле Шипка. Делегат: Ненад Радосављевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5