lat|eng
Насловна   >   Кадети/Финални турнир 2. лига   >   КК Земун Фитофармација 2 - КК Победник 011
(56583) 22.06.2018
Кадети/Финални турнир 2. лига
КК Земун Фитофармација 2
68
КК Победник 011
72
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
22.06.2018
10:20:00
Дyнамиц Арена
Огњен Ћурчић, Милош Јоксимовић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5