lat|eng
Насловна   >   Кадети/Финални турнир 2. лига   >   КК Земун Фитофармација 2 - КК Веба Баскет
(56585) 23.06.2018
Кадети/Финални турнир 2. лига
КК Земун Фитофармација 2
83
КК Веба Баскет
92
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
23.06.2018
21:10:00
Дyнамиц Арена
Немања Радовић, Марко Шошкић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5