lat|eng
Насловна   >   Кадети/Финални турнир 2. лига   >   КК Веба Баскет - КК Победник 011
(56587) 24.06.2018
Кадети/Финални турнир 2. лига
КК Веба Баскет
83
КК Победник 011
56
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.06.2018
18:20:00
Дyнамиц Арена
Немања Влаховић, Стефан Ћалић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5