lat|eng
Насловна   >   Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Беко - КК Младост
(56596) 22.09.2018
Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Беко
70
КК Младост
68
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
22.09.2018
13:20:00
Балон КК Сава
Стефан Ћалић, Милан Костић. Делегат: Љубомир Милетијев

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5