lat|eng
Насловна   >   Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Младост - КК Сава
(56600) 24.09.2018
Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Младост
71
КК Сава
61
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.09.2018
14:20:00
Балон КК Сава
Немања Ковачевић, Немања Видаковић. Делегат: Љубомир Милетијев

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5