lat|eng
Насловна   >   Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Слодес - КК Церак
(56602) 21.09.2018
Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Слодес
73
КК Церак
42
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
21.09.2018
14:45:00
Хала спортова Жарково
Немања Влаховић, Огњен Ћурчић. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5