lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Ас Баскет - КК Младост
(56612) 18.09.2018
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Ас Баскет
69
КК Младост
60
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.09.2018
20:45:00
Хала спортова Жарково
Никола Свркота, Марко Шошкић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5