lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Младеновац - КК Жарково 2
(56668) 23.12.2018
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Младеновац
85
КК Жарково 2
83
(15:25, 22:13, 22:23, 26:22)
23.12.2018
13:15:00
Спортски центар (Младеновац)
Димитрије Стојановић, Немања Гојовић. Делегат:

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5