lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Веба Баскет - КК Борча 2
(56673) 22.01.2019
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Веба Баскет
85
КК Борча 2
74
(18:15, 29:18, 20:15, 18:26)
22.01.2019
19:30:00
Балон Мајдан
Немања Илић, Антоније Луковић. Делегат: Јован Чучуковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5