lat|eng
(56820) 01.10.2018
Пионири/1. круг Квалификација за Квалитетну лигу
КК Беко
79
КК Шутер
29
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
01.10.2018
21:20:00
Јован Ристић
Павле Шипка, Немања Видаковић. Делегат: Александар Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5