lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Динамик БГ - КК Визура
(56827) 30.09.2018
Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Динамик БГ
96
КК Визура
68
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
30.09.2018
18:15:00
Баскет Цитy
Немања Ковачевић, Немања Радовић. Делегат: Горан Радовановић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5