lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Астра - КК Барајево
(56905) 03.02.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Астра
66
КК Барајево
70
(22:31, 16:11, 18:17, 10:11)
03.02.2019
14:30:00
Хала Визура Спорт
Павле Шипка, Милош З. Димитријевић. Делегат: Зоран Божовић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5