lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Астра - КК Раднички (Обреновац)
(56916) 09.02.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Астра
76
КК Раднички (Обреновац)
92
(20:26, 19:24, 24:18, 13:24)
09.02.2019
16:30:00
Хала Визура Спорт
Драган Јаковљевић, Никола Видаковић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5