lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Астра - КК Еко Спорт
(56927) 23.02.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Астра
83
КК Еко Спорт
69
(18:22, 23:19, 23:7, 19:21)
23.02.2019
20:00:00
Хала Визура Спорт
Саша Крсмановић, Огњен Ћурчић. Делегат: Слободан Павлица

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5