lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Борча - КК Торлак
(56930) 01.03.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Борча
101
КК Торлак
86
(19:25, 27:20, 29:19, 26:22)
01.03.2019
18:00:00
Хала спортова Жарково
Немања Пајић, Небојша Перовић. Делегат: Никола Томић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5