lat|eng
Насловна   >   Пионири/2. круг Квалификација за Квалитетну лигу   >   КК Бањица Мега - ОКК Београд
(57001) 05.10.2018
Пионири/2. круг Квалификација за Квалитетну лигу
КК Бањица Мега
104
ОКК Београд
54
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
05.10.2018
20:50:00
Хала Мега Фацторy
Душан Марчетић, Марко Шошкић. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5