lat|eng
Насловна   >   Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Црвена Звезда МТС - КК Житко Баскет
(57013) 06.10.2018
Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Црвена Звезда МТС
96
КК Житко Баскет
74
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
06.10.2018
14:30:00
Хала Пинки
Стефан Ћалић, Немања Ковачевић. Делегат: Ђорђе Илић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5