lat|eng
Насловна   >   Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Земун Фитофармација - КК Динамик БГ
(57014) 06.10.2018
Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Земун Фитофармација
82
КК Динамик БГ
74
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
06.10.2018
12:30:00
Хала Пинки
Милан Костић, Марко Шошкић. Делегат: Ђорђе Илић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5