lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за Квалитетну лигу   >   КК Мондо Баскет - КК Колеџ Београд
(57058) 15.10.2018
Јуниори/1. круг Квалификација за Квалитетну лигу
КК Мондо Баскет
47
КК Колеџ Београд
52
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
15.10.2018
21:20:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5