lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалификације за 2. лигу   >   КК Земун Фитофармација 3 - КК Сопот
(57572) 28.10.2018
Пионири/Квалификације за 2. лигу
КК Земун Фитофармација 3
68
КК Сопот
24
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.10.2018
14:20:00
Краљ Александар И
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5