lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/1. степен   >   ЖКК Радивој Кораћ - КЖК Партизан 1953
(57630) 17.12.2018
Јуниорке/1. степен
ЖКК Радивој Кораћ
88
КЖК Партизан 1953
39
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
17.12.2018
16:30:00
Хала Радивој Кораћ
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5