lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Ас Баскет - БКК Раднички
(58129) 02.12.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК Ас Баскет
103
БКК Раднички
105
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
02.12.2018
13:15:00
Кнегиња Милица
Филип Конатар, Немања Гојовић. Делегат: Ненад Радосављевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5