lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Земун Фитофармација
(58141) 16.12.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК Визура
77
КК Земун Фитофармација
89
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.12.2018
13:15:00
Хала Визура Спорт
Драган Јаковљевић, Немања Кривокућа. Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5