lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Младост - КК Земун Фитофармација
(58174) 03.03.2019
Јуниори/Квалитетна лига
КК Младост
56
КК Земун Фитофармација
75
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
03.03.2019
14:00:00
МОЦ Змај
Филип Младеновић, Павле Шипка. Делегат: Борис Иванов

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5