lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Младост - КК Беовук 72
(58185) 18.03.2019
Јуниори/Квалитетна лига
КК Младост
60
КК Беовук 72
72
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.03.2019
20:15:00
Хала Пинки
Павле Шипка, Немања Кривокућа. Делегат: Небојша Лазаревић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5