lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Слодес - КК Жарково
(58186) 17.03.2019
Јуниори/Квалитетна лига
КК Слодес
46
КК Жарково
71
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
17.03.2019
12:00:00
Хала Слодес
Саша Крсмановић, Александар Јовановски. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5