lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Земун Фитофармација - КК Визура
(58203) 08.04.2019
Јуниори/Квалитетна лига
КК Земун Фитофармација
85
КК Визура
65
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
08.04.2019
15:15:00
Хала Пинки
Огњен Ћурчић, Александар Јовановски. Делегат: Јелена Поповић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5