lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Еко Спорт - КК Земун Фитофармација
(58213) 17.04.2019
Јуниори/Квалитетна лига
КК Еко Спорт
58
КК Земун Фитофармација
92
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
17.04.2019
20:15:00
Балон Мајдан
Милан Костић, Милош Прица. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5