lat|eng
Насловна   >   Пионири/2. лига   >   КК Динамик БГ - КК Ол Стар
(58479) 10.11.2018
Пионири/2. лига
КК Динамик БГ
75
КК Ол Стар
57
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
10.11.2018
18:30:00
Дyнамиц Арена
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5