lat|eng
Насловна   >   Пионири/2. лига   >   КК Мондо Баскет - КК Беостајл
(58536) 30.01.2019
Пионири/2. лига
КК Мондо Баскет
82
КК Беостајл
49
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
30.01.2019
21:20:00
Митраљета (Батајница)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5